ריתמוזיקה

האמנות היא כלי לביטוי עצמי ואמצעי להשפעה על הזולת, היא חיונית לתחושת האושר של האדם ומביאה אותו לכדי התעלות ומחשבה. אנו מאמינים בתרומתה של האמנות בכלל ומוסיקה בפרט לעיצוב דמותו של הדור הצעיר.

עולם המוסיקה והתנועה הם מרכיבים חשובים בהתפתחות העתידית של הילד. לחוויות בתחומים אלה בשנים הראשונות (6-0 שנים) יש השלכות על יכולות הלמידה של הילד ועל התפתחותו הגופנית, כמו גם התפתחותו הרגשית והאינטלקטואלית. עיסוק בפעילויות מוסיקליות עשוי לקדם את יכולת הריכוז, המיקוד ותשומת הלב. פעילות זו מקדמת גם את היכולת האקדמית ומיומנויות השפה, החשיבה, הדמיון והיצירתיות. 
פינת מוזיקה באחד מגני הילדים בנתניה

התוכנית לחינוך מוסיקלי בגיל הרך חושפת את ילדי הגן לסגנונות מוסיקליים מתרבויות שונות ומביאה למודעות מוסיקלית גבוהה באמצעות פעילויות מוסיקליות הכוללות שירה, האזנה פעילה, פיתוח שמיעה, לימוד מושגי יסוד, פיתוח יצירתיות מוסיקלית ותנועתית, דרמטיזציה של המוסיקה ונגינה במגוון כלי נגינה המותאמים לגיל הרך.

מטרות התכנית:

  • לימוד והכרת עקרונות ומושגים מוסיקליים בסיסיים.
  • הכרת יצירות מוסיקליות מתקופות שונות ובסגנונות שונים מהתרבות היהודית והישראלית ומתרבויות העולם.
  • פיתוח המיומנויות המוסיקליות השונות באמצעות תחומי המוסיקה השונים.
  • יצירת זיקות גומלין בין תחום המוסיקה ובין עולמות תוכן אחרים.

התכנית לחינוך מוסיקלי בגיל הרך מופעלת על ידי 32 מורים למוסיקה, מחול ושילוב אמנויות. התכנית פועלת בגני ילדים (בגילאי 6-3) בעיר נתניה הנכללים בזרמים: חינוך ממלכתי, חינוך ממלכתי-דתי, חינוך חרדי וחינוך מיוחד. במסגרת התכנית מתקיימים ביקורים שבועיים בגן ומתקיימים: קונצרטים, הופעות, טקסים ומפגשים מוסיקליים בשיתוף ההורים.​

​​​​​​​​​​​​​​​​​​

פרטי התקשרות

{{title}}
{{AllDetails.FullName}}

יצירת קשר:

פרטי התקשרות

{{DepAllDetails.Name}}

יצירת קשר:

ימי ושעות קבלת קהל:

  • ימי קבלה{{DepAllDetails.ReceptionDays}}
  • ימי ושעות פעילות:

  • שעות קבלה{{DepAllDetails.ReceptionTime}}

יצירת קשר

*כוכבית הינה שדה חובה
באיזה אופן תרצה/י שנחזור אליך?

מקסימום 255 תוים. נשארו 255 תוים.

קבצים מצורפים