הפיקוח על כלבים

58;

חובת קשירה

חוק העזר העירוני מחייב בעל כלב לקשור את הכלב ברצועה כאשר הוא נמצא במרחב הציבורי. כלב אשר ימצא משוטט כשהוא אינו קשור ברצועה לבעליו, מסתכן בתפיסתו והבאתו לכלבייה העירונית.

איסוף גללים

חוק העזר העירוני מחייב בעל כלב לאסוף את גלליו, כאשר הכלב עושה את צרכיו במקום ציבורי. אנא, עזרו לנו לשמור על המרחב הציבורי נקי ומזמין ומלאו אחר ההנחיות.

מניעת התעללות

חוק צער בעלי חיים אוסר על התעללות בבעלי חיים ועל כן התעללות של בעל כלב בכלב, היא עבירה פלילית. לכן, אם נתקלתם\שמעתם\חשדתם באפשרות לקיום התעללות בכלב (או בעל חיים אחר), אנא דווחו על כך לשרות הווטרינרי, בצירוף מירב הפרטים האפשריים, תמונות, סרטונים וכל מידע נוסף. הודעה בדבר חשד להתעללות ניתן להעביר לשירות הווטרינרי באמצעות טופס יצירת קשר בעמוד זה. עיריית נתניה דוגלת באהבה וחמלה כלפי בעלי חיים והשירות הווטירינרי העירוני מחויב לשמור על איכות חייהם ולהקל על סבלם של בעלי החיים.

לנוסח חוק צער בעלי חיים במלואו - הקליקו כאן​​

כלבים מסוכנים

תקנות להסדרת הפיקוח על כלבים (יבוא והחזקה של כלבים מסוכנים), התשס"ה-2004 קובעות שורה של איסורים וכללים בנוגע להחזקת כלבים מסוכנים (על פי הגדרה הקבועה בתקנות). בין היתר נקבע איסור על ייבוא כלבים המוגדרים כמסוכנים (למעט חריגים מורשים) ונקבעו כללי בטיחות מחייבים לגידול כלבים מסוכנים. לנוסח המלא של תקנות להסדרת הפיקוח על כלבים - הקליקו כאן​​​​


שחרור כלבים בהסגר

כלב ישוחרר מהסגר לאחר שיבדק להמצאות חיסון כלבת בתוקף ושבב אלקטרוני.

עלות שחרור הכלב: לכל יום בידוד/הסגר 40.5 ₪

עלות הובלתה למאורת הבידוד/כלביה עירונית: 92 ₪

התעריפים נקבעים על ידי משרד החקלאות ומתעדכנים מעת לעת

התשלום מתבצע באשראי בלבד! לא יתקבל תשלום במזומן.


כלבים משוטטים

במידה ונתקלתם בכלב משוטט, פנו למוקד 106 ודווחו על האירוע. השירות הווטרינרי מופקד על מתן מענה לפניות תושבים בנושא פניות תושבים, כלב משוטט אשר אינו נושא שבב אלקטרוני ולא אותרו בעליו, יועבר לשהות בכלביה העירונית.

כלבכם הלך לאיבוד?

 ניתן ליצור קשר טלפוני עם הכלביה העירונית (פרטי יצירת קשר מופיעים בצידו השמאלי של עמוד זה) או להגיע לכלביה העירונית, במהלך שעות הפעילות ולחפש את כלבכם. לא נדרש תיאום הגעה מראש.

​​​​​​​​

פרטי התקשרות

{{title}}
{{AllDetails.FullName}}

יצירת קשר:

פרטי התקשרות

{{DepAllDetails.Name}}

יצירת קשר:

ימי ושעות קבלת קהל:

  • ימי קבלה{{DepAllDetails.ReceptionDays}}
  • ימי ושעות פעילות:

  • שעות קבלה{{DepAllDetails.ReceptionTime}}

יצירת קשר

*כוכבית הינה שדה חובה

מקסימום 255 תוים. נשארו 255 תוים.

קבצים מצורפים