התנדבות

​אם אתם אוהבים בעלי חיים, נהנים מטיול, משחקים וליקוק של כלב, גרגור חתול הוא הצליל האהוב עליכם וכל כלב או חתול שנמסר לבית חם עושה לכם טוב בלב – מקומכם איתנו – בטיולים היומיים עם הכלבים בכלביה, בהענקת בית אומן ובימי האימוץ.

הפעילות בכלביה מתקיימת 7 ימים בשבוע בכל ימות השנה. אין צורך בהתחייבות וישנה גמישות גדולה בהתאמת לוחות הזמנים ובסוגי הפעילות. גם התנדבות בת שעה-שעתיים בשבוע מהווה עזרה משמעותית ותורמת להצלת בעלי חיים. תחושת הסיפוק והאהבה ללא תנאי שתקבלו מהכלבים ילוו אתכם לכל אורך הדרך ההתנדבותית.

כיצד מתחילים להתנדב?

להתנדבות בכלביות הרצליה ונתניה – יש למלא את הטופס המקוון שלנו.

כיף לי בכלבלבייה

"היי, אשמח לספר על ההתנדבות שלי בעמותת הרצליה ונתניה אוהבות חיות, הרבה זמן רציתי לעשות דבר כזה והעומס הרגיל התובעני, שכל אחד מכיר, גרם לי לדחות את זה. בקיץ, ברגע שהיה לי קצת זמן, התפניתי ועשיתי את זה, קבעתי הדרכה בעמותה. כשהגעתי קיבלה אותי בחיוך יוליה המדהימה ואיתה התחלנו להוציא כלבים לטיול. האושר שלהם כאשר הגעתי לכלוב שלהם מילא אותי באושר, התמימות הרצון לאהבה זה הקסם של היצורים הקסומים האלה ומאז אני מתנדבת ונהנת מכל פעם. תמיד אני יוצאת מהכלבייה מאושרת ומחכה לפעם הבאה. כל מי שאוהב כלבים זה המקום בשבילו. זה מקום שמלא נתינה, אהבה וסיפוק" (א', מתנדבת בכלבלביה).

​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​

 

 

טופס בקשה לביצוע סירוס/עיקור חתולי רחובטופס בקשה לביצוע סירוס/עיקור חתולי רחובהתעניינות בסירוס /בעיקור חתולים באיזור הבית/ההאכלה שליhttps://edit.netanya.muni.il/sites/support/Pages/forms.aspx?formID=125

פרטי התקשרות

{{title}}
{{AllDetails.FullName}}

יצירת קשר:

פרטי התקשרות

{{DepAllDetails.Name}}

יצירת קשר:

ימי ושעות קבלת קהל:

  • ימי קבלה{{DepAllDetails.ReceptionDays}}
  • ימי ושעות פעילות:

  • שעות קבלה{{DepAllDetails.ReceptionTime}}

יצירת קשר

*כוכבית הינה שדה חובה

מקסימום 255 תוים. נשארו 255 תוים.

קבצים מצורפים

     קישורי סיכום

    קישורים שימושיים