אודות

​אגף משאבי אנוש בעיריית נתניה אמון על ניהול המשאב האנושי בעירייה, תוך מכוונות לתושב ותפיסתו כלקוח מרכזי של פעילות העובדים. 

אגף משאבי אנוש רואה חשיבות גדולה במתן השירות לעובד, העברת המידע המלא בעניין זכויות העובד וחובותיו, תוך יצירת שקיפות וביטחון במקום העבודה. 

האגף אחראי לגיוס עובדים באמצעות מכרזים פנימיים וחיצוניים, פיתוח העובדים באמצעות הדרכות והשתלמויות, דאגה לפרט לאורך חיי העובד החל משלב הקליטה, דרך ליווי אישי לאורך שנות העבודה ועד שלב הפרישה. מנהלי כוח האדם במינהלים, האמונים על הטיפול בכוח אדם מספקים מענה ישיר ובלתי אמצעי לעובדים וקרובים לעובדים בשטח.  

חיה שניידר, סמנכ"ל, ראש המינהל הכללי ומנהלת אגף משאבי אנוש, מובילה עם צוות ההנהלה שינויים נדרשים במבנה הארגוני העירוני על מנת לשפר, לקדם ולרתום את הידע של העובדים, לטובת צרכי הארגון. 

שנת 2020 הייתה שנה מאתגרת, בה נדרש האגף להציג כלים ניהוליים התומכים במיקוד העשייה הציבורית וגמישות ניהולית. במצב זה נמשך המאמץ ליישם ולשפר את תהליכי המעקב והבקרה בדרכי העבודה, תוך כדי חיזוק הקשר השוטף עם העובדים, אימוץ טכנולוגיות חדשות לעבודה מהבית, הקפדה על משמעת ארגונית ליישום התו הסגול, והנגשה של מערכות השכר לעובדים. 

פעילות משאבי אנוש מייצגת את נחישותה של המערכת הציבורית לבצע עבודתה נאמנה.  

בשנת 2021 נמשיך ליישם ולהטמיע שיטות של עבודה חכמה לטובת תושבי העיר נתניה.

​​​​​​

פרטי התקשרות

{{title}}
{{AllDetails.FullName}}

יצירת קשר:

פרטי התקשרות

{{DepAllDetails.Name}}

יצירת קשר:

ימי ושעות קבלת קהל:

  • ימי קבלה{{DepAllDetails.ReceptionDays}}
  • ימי ושעות פעילות:

  • שעות קבלה{{DepAllDetails.ReceptionTime}}

יצירת קשר

*כוכבית הינה שדה חובה
באיזה אופן תרצה/י שנחזור אליך?

מקסימום 255 תוים. נשארו 255 תוים.

קבצים מצורפים