מהי בחירה מבוקרת?

מערכת החינוך בעיר נתניה מבססת את מעמדה כמערכת חדשנית, איכותית ומטיבה. בני הנוער של שנת 2022, מעורבים מתמיד, מודעים לצורך לפתח את כישוריהם ולהעמיק את התנסותם במגוון נושאים מעוררי סקרנות, כמו גם להתפתח כאנשים צעירים ערכיים ומובילים הבוחרים את המסלול הנכון עבורם, כל זאת תוך למידה היברידית, בהתאמה לתו הסגול ולמגבלות הקורונה.

בני הנוער בעיר פועלים בנחישות להצטיין לימודית וחברתית, להשפיע ולהיות חלק משמעותי מהחברה הסובבת אותם. כל אחד מבתי הספר מפתח ייחודיות בית ספרית בהתאמה לתפיסתו החינוכית ואף מרחיב את נושאי הלימוד האקדמי.

בהלימה לתמורות החברתיות, מגישים בתי הספר העל יסודיים בעיר היצע חינוכי עדכני, מגוון, חדשני, מעניין ומאתגר – אשר יסייע לכל תלמידה ותלמיד למצוא את המקום הנכון עבורה ועבורו. מדיניות העיר היא לאפשר לתלמידים ככל שניתן לבחור בית ספר התואם את כישוריהם והעדפתם.

הליך הקבלה לכיתות ייחודיות מוסבר בערבי חשיפה. אם ברצונכם להירשם לכיתה ייחודית כגון מופ"ת, רובוטיקה, אגרוטק, סייבר, רפואה ועוד, עליכם לפנות לבית הספר להליך מיון ורישום לכיתה הייחודית. 

תהליך הרישום לבתי הספר מנוהל על ידי "מינהלת שיבוץ עירונית לבחירה מבוקרת של איזורי רישום", חברי המינהלת הינם: ראש מינהל חינוך, מנהלת אגף החינוך העל יסודי, מנהל אגף פרט, מנהלת מחלקת רישום, יו"ר ועד הורים מרכזי ומומחים נוספים.

במסגרת הליך "הבחירה המבוקרת של איזורי הרישום" תלמידי הזרם הממלכתי והממלכתי דתי ירשמו לחטיבת הביניים באמצעות אתר האינטרנט העירוני.

בתהליך הרישום, תתבקשו למלא שלוש בחירות. נשתדל לשבץ את התלמידים בבית הספר ​שבחרו בבחירה ראשונה או שניה.​

מהי בחירה מבוקרת?

בזרם הממלכתי דתי

  • תלמידים אשר קיבלו אישור לבתי הספר ”ישיבת בני עקיבא“, ”אולפנית בר אילן“, ”אמי“ת בר אילן“, יקבלו זימון לרישום במזכירות בתי הספר בתאריכי הרישום שנקבעו על פי חוזר מנכ“ל
  • תלמידים המעונינים בבתי הספר ״ריגלר״ ו״תמר אריאל״ יסדירו את רישומם דרך אתר האינטרנט העירוני
  • תלמידים אשר למדו בבתי ספר יסודיים בזרם הממלכתי דתי / העצמאי ומעוניינים לעבור לזרם הממלכתי יוכלו לבצע רישום: באמצעות אתר האינטרנט העירוני בהתאם להנחיות עבור הזרם הממלכתי המפורטות להלן

בזרם הממלכתי

בזרם הממלכתי, העיר חולקה לשלושה מרחבי בחירה: מרחב צפון, מרחב דרום ומרחב מזרח.

בשלב הכניסה הראשוני לאתר יתבקשו הנרשמים להזדהות באמצעות מספר תעודת זהות של התלמיד ומספר תעודת זהות של ההורה.

תוכלו לאשר את הכיתה, או לדחות את השיוך לכיתה הייחודית ולהמשיך בהליך הרישום (דחיית הרישום לכיתה הייחודית – משמעה ביטול מקומכם בכיתה).

אישור כיתה ייחודית אחת מבטל באופן אוטומטי קבלה לכיתות ייחודיות אחרות.

רישום יתר 

במקרה של עודף ביקוש לאחד מבתי הספר – תיערך הגרלה כפי שיפורט בהמשך.

בחלון הבא, אם התקבלתם לאחת הכיתות הייחודיות או יותר, יופיע רישום המציין זאת. 

​​​​​​​​​​​​​​​​​​

פרטי התקשרות

{{title}}
{{AllDetails.FullName}}

יצירת קשר:

פרטי התקשרות

{{DepAllDetails.Name}}

יצירת קשר:

ימי ושעות קבלת קהל:

  • ימי קבלה{{DepAllDetails.ReceptionDays}}
  • ימי ושעות פעילות:

  • שעות קבלה{{DepAllDetails.ReceptionTime}}

יצירת קשר

*כוכבית הינה שדה חובה
באיזה אופן תרצה/י שנחזור אליך?

מקסימום 255 תוים. נשארו 255 תוים.

קבצים מצורפים