מהי בחירה מבוקרת?

מערכת החינוך בעיר נתניה מבססת את מעמדה כמערכת חדשנית, איכותית ומטיבה.
בני הנוער של שנת 2023 תשפ״ג, מעורבים מתמיד, מודעים לצורך לפתח את כישוריהם ולהעמיק את התנסותם במגוון נושאים מעוררי סקרנות, כמו גם להתפתח כאנשים צעירים ערכיים ומובילים הבוחרים את המסלול הנכון עבורם, כל זאת תוך למידה היברידית, בממדים אקדמי, עתיד ורגשי חברתי.
בני הנוער בעיר פועלים בנחישות להצטיין לימודית וחברתית, להשפיע ולהיות חלק משמעותי מהחברה הסובבת אותם. כל אחד מבתי הספר מפתח ייחודיות בית ספרית להדגשים שונים בתפיסתו החינוכית ואף מרחיב את נושאי הלימוד האקדמי.
בהלימה לתמורות החברתיות, מגישים בתי הספר העל יסודיים בעיר היצע חינוכי עדכני, מגוון, חדשני, מעניין ומאתגר – אשר יסייע לכל תלמידה ותלמיד למצוא את המקום הנכון עבורה ועבורו.
מדיניות העיר היא לאפשר לתלמידים ככל שניתן לבחור בית ספר התואם את כישוריהם והעדפתם. הליך הקבלה לכיתות ייחודיות מוסבר בערבי חשיפה. אם רצונכם להירשם לכיתה ייחודית כגון מופ"ת, רובוטיקה, אגרוטק, סייבר, רפואה, אמנות ועוד, עליכם לפנות לבית הספר להליך מיון ורישום לכיתה הייחודית. תהליך הרישום לבתי הספר מנוהל על ידי "מינהלת שיבוץ עירונית לבחירה מבוקרת של איזורי רישום", חברי המינהלת הינם: ראש מינהל חינוך, מנהלת אגף החינוך העל יסודי, מנהל אגף פרט, מנהלת מחלקת רישום, יו"ר ועד הורים מרכזי ומומחים נוספים בהתאם.
במסגרת הליך "הבחירה המבוקרת של איזורי הרישום" תלמידי הזרם הממלכתי והממלכתי דתי ירשמו לחטיבת הבניים באמצעות אתר האינטרנט www.netanya.muni.il
בתהליך הרישום, תתבקשו לבחור שלוש עדיפויות. נשתדל לשבץ את התלמידים בבית הספר שבחרו בבחירה ראשונה או שניה.

בזרם הממלכתי דתי


תלמידים אשר קיבלו אישור לבתי הספר “אולפנית בר אילן”, ״אולפנת אורות״, “אמי”ת בר אילן”, “ישיבת בני עקיבא”, יקבלו זימון לרישום במזכירות בתי הספר בתאריכי הרישום שנקבעו על פי חוזר מנכ”ל.
תלמידים המעונינים בבתי הספר ״ריגלר״ ו״תמר אריאל״ יסדירו את רישומם דרך האתר העירוני.
תלמידים אשר למדו בבתי ספר יסודיים בזרם הממלכתי דתי / העצמאי ומעוניינים לעבור לזרם הממלכתי יוכלו לבצע רישום באמצעות אתר האינטרנט ובהתאם להנחיות עבור הזרם הממלכתי המפורטת כאן.

בזרם הממלכתי

קבלה לכיתה ייחודית:

בחלון הבא, אם התקבלתם לאחת הכיתות הייחודיות או יותר, יופיע רישום המציין זאת.
תוכלו לאשר את הכיתה, או לדחות את השיוך לכיתה הייחודית ולהמשיך בהליך הרישום (דחיית הרישום לכיתה הייחודית – משמעה ביטול מקומכם בכיתה).
אישור כיתה ייחודית אחת מבטל באופן אוטומטי קבלה לכיתות ייחודיות אחרות.
בזרם הממלכתי, העיר חולקה לשלושה מרחבי בחירה: מרחב צפון, מרחב דרום ומרחב מזרח. בשלב הכניסה הראשוני לאתר יתבקשו הנרשמים להזדהות באמצעות מספר תעודת זהות של התלמיד ומספר תעודת זהות של ההורה.

רישום יתר – במקרה של עודף ביקוש לאחד מבתי הספר – תיערך הגרלה.

​​​​​​​​​​​​​​​​​​​

פרטי התקשרות

{{title}}
{{AllDetails.FullName}}

יצירת קשר:

פרטי התקשרות

{{DepAllDetails.Name}}

יצירת קשר:

ימי ושעות קבלת קהל:

  • ימי קבלה{{DepAllDetails.ReceptionDays}}
  • ימי ושעות פעילות:

  • שעות קבלה{{DepAllDetails.ReceptionTime}}

יצירת קשר

*כוכבית הינה שדה חובה
באיזה אופן תרצה/י שנחזור אליך?

מקסימום 255 תוים. נשארו 255 תוים.

קבצים מצורפים