תוכניות תעסוקה לאוכלוסיות יעד

​תוכנית תעסוקנט

תוכנית תעסוקנט מציעה ליווי תעסוקתי מרחוק למי אשר מתקשה להגיע למרכז הזדמנות בתעסוקה לקבל שירות פרונטלי או למי שסוג התקשורת מרחוק מתאימה לו. 

הליווי הניתן במסגרת תוכנית תעסוקנט כולל הדרכה והתאמה אישית של קורות חיים, היכרות עם שיטות לחיפוש עבודה, הכנה לראיונות עבודה, מעקב להתמדה בעבודה ועוד. המענה הניתן למחפשי עבודה בתוכנית מתאפיין בזמינות גבוהה, גמישות והתאמה אישית, מתוך חשיבה על קידום תעסוקתי ופיתוח אישי. 

תוכנית "פוקוס"

מאחרים לעבודה? שוב שכחתם פגישה? מוצפים במשימות ולא יודעים כיצד להתחיל? מעוניינים ללמוד כדי להתקדם בעבודה, אבל גם חוששים מכך? אם מצבים אלו נשמעים לכם מוכרים מדי, יתכן כי תוכנית "פוקוס" היא הפתרון המתאים לכם.

תוכנית "פוקוס" היא תכנית ליווי ואימון תעסוקתי פרטני המותאמת לבעלי קשב וריכוז ולקויות למידה. התוכנית כוללת הכוונה תעסוקתית המותאמת לאתגרים האישיים הנובעים מהפרעת הקשב ולקויות הלמידה, כמו כן נעסוק בתוכנית בלמידת כלים ואסטרטגיות להתמודדות עם הפרעת הקשב ולקויות הלמידה בעולם העבודה, תוך מיקוד בחוזקות ובכישורים היחודיים לכם ורלוונטיים לעולם העבודה.

הפרעת קשב וריכוז ולקויות למידה אינן נעלמות עם השנים והן ממשיכות להשפיע על חיינו גם כבוגרים, בין היתר בתחום התעסוקה. הצטרפו אלינו ובואו ללמוד כיצד לנהל את ההפרעה ולא לתת להפרעה לנהל אתכם.

"יתד" – התוכנית הלאומית לצעירים וצעירות

אם אתם צעירים ומרגישים שאתם יכולים הרבה יותר ולא יודעים מאיפה להתחיל, בואו אלינו ויחד נתכנן את המסלול הייחודי שלכם להצלחה בעבודה ובלימודים!

"תד"- מרחב תעסוקה לצעירים, במרכז הזדמנות לתעסוקה מציע הכוונה לימודית ומקצועית לצעירים בגילאים 18-25, תושבי נתניה והסביבה. 

התוכנית כוללת ליווי תעסוקתי על ידי צוות חם ותומך, חשיפה והפנייה למגוון משרות, הפניה להכשרות (סיוע במימון במידת הצורך) ועוד. כמו כן, קיים גם מענה קבוצתי במסגרת תוכנית "אפיקים" – קבוצת הכנה לעולם העבודה ומקסום יכולות אישיות במקביל לליווי פרטני. הקבוצה מתקיימת פעמיים בשנה.

תעסוקליטה

תעסוקליטה היא תכנית תעסוקתית המיועדת לעולים מצרפת ובהתאם מנוהלת על ידי צוות דוברי צרפתית. התוכנית כוללת סדנאות תעסוקתיות, קורס מחשבים, קורס עברית תעסוקתית, אימון וליווי אישי, מסגרת תומכת ומנחה בחיפוש עבודה בפועל וכן סיוע באיתור הצעות עבודה מותאמות לציבור העולים.

תעסוקה שווה – תכנית תעסוקתית לבעלי מוגבלויות

תכנית ממשלתית שהוקמה על מנת לסייע למשתתפים בה להשתלב בהצלחה בשוק העבודה. ההשתתפות בתוכנית היא ללא עלות ומיועדת לכל אדם שיש לו נכות מוכרת בשיעור 20% ומעלה מטעם הביטוח הלאומי. 

במסגרת התוכנית ניתן לקבל את השירותים הבאים: 

  • ייעוץ והכוון תעסוקתי 
  • סדנאות הכנה לעולם העבודה
  • סיוע בחיפוש עבודה ובהיקלטות מוצלחת במקום העבודה
  • הפניה להכשרות מקצועיות וסיוע במיצוי זכויות – הבנת הזכויות בתחום התעסוקה
  • מתן מידע אישי וסיוע במימוש התאמות והנגשת עמדת העבודה
  • חיבור משתפי התוכנית לחברות מעסיקות במגוון מגזרים

תעסוקה לרווחה – תכנית תעסוקתית לנשים במעגל האלימות

תעסוקה לרווחה היא תוכנית המותאמת לנשים שהיו (או עדיין נמצאות) בתוך מעגל האלימות. במסגרת התוכנית, המשתתפות נהנות מליווי אישי ומפגשים שבועיים בקבוצת תמיכה, בדרך להשתלבות מיטבית בעולם התעסוקה. 

המשתתפות בתוכנית מקבלות גם אפשרות לשיפור מיומנויות תעסוקתיות, כל אחת על פי צרכיה ורצונה,דוגמת ליווי להכשרה מקצועית, ליווי לפתיחת עסק ועוד.

התוכנית מתקיימת בשיתוף עם המרכז האזורי לטיפול ומניעת אלימות במשפחה.

​​​​​​​​

פרטי התקשרות

{{title}}
{{AllDetails.FullName}}

יצירת קשר:

פרטי התקשרות

{{DepAllDetails.Name}}

יצירת קשר:

ימי ושעות קבלת קהל:

  • ימי קבלה{{DepAllDetails.ReceptionDays}}
  • ימי ושעות פעילות:

  • שעות קבלה{{DepAllDetails.ReceptionTime}}

יצירת קשר

*כוכבית הינה שדה חובה

מקסימום 255 תוים. נשארו 255 תוים.

קבצים מצורפים