אירועי פורים 2022 בנתניה

בפורים 2022 נתניה יוצאת מהמסגרת

כל אירועי פורים לשירותכם

קרנבל פורים ססגוני ומיוחד יתקיים בפורים, 17 במרץ, בהרצל סטריט מול וכיכר העצמאות עם פרידה קאלו, ואן גוך ופיקאסו שיצאו מהמסגרת ויפגשו להטוטנים, רקדנים וכמובן - אמני הילדים מיכל הקטנה והצמד עופר ומאור.

אחרי שנתיים מאתגרות בשל הקורונה, חוזרת העיר נתניה לחגיגות הגדולות המתקיימות מדי שנה במרכז העיר הוותיק בהשתתפות תושבי העיר ואורחיה ובמעמד ראש העיר, מרים פיירברג-איכר שכמיטב המסורת-שומרת בסוד למה היא מתחפשת. נתניה תלבש חג לכבוד פורים בהרצל סטריט מול וכיכר העצמאות ביום חמישי, 17 במרץ, בין השעות 10.30-14.30. במסגרת קרנבל הפורים, בהפקת היכל התרבות ומנהלת מרכז העיר, נתניה תצא מהמסגרת – נפגוש את פרידה קאלו, ואן גוך ופיקאסו עם עשרות להטוטנים, אמני רחוב, קוסמים ורקדנים. כמו כן יתקיימו על הבמה המרכזית הופעות ילדים של מיכל הקטנה, הצמד הקומי עופר ומאור, מסיבת חג עם נופיקי והמסע של "בים בם בום" בשירי יורם טהרלב בהנחיית ליבלובית אהובת הילדים.

​אירוע שושן פורים, שהיה צפוי להתקיים ביום שישי 18 במרץ בין השעות 10.30-13.30 בהרצל סטריט מול נדחה עקב מזג האוויר. האירוע יתקיים בשבת השמשית הקרובה. פרטים נוספים בהקדם.


ראש העיר נתניה, מרים פיירברג-איכר: "אני מזמינה את כל תושבי נתניה ואורחיה ליהנות מחגיגת פורים מיוחדת, צבעונית ושמחה, אחרי שנתיים במהלכם לא יכולנו לחגוג כמו תמיד ונאלצנו לחגוג בצמצום ולשמור על בריאותנו". 

לשינויים בהסדרי התנועה במרכז העיר בחג הפורים ולהסדרי נגישות לחץ כאן​

 לרגל חג הפורים משרדי העירייה יהיו סגורים לקבלת קהל ומענה טלפוני - לשעות הסגירה לחץ כאן​

עדכון מחברת מטרופוליטן - נסיעות תגבור לקווים 624, 613, 612​​