נתניה עוברת לאנרגיה ירוקה

תאריך 01/08/2022
נתניה, עיר ירוקה, מבטיחה ומקיימת, מובילה את מהפכת האנרגיה המתחדשת ומבצעת בימים אלו פרויקט נרחב להתקנת מערכות סולאריות על גגות של מוסדות חינוך, מבני ציבור, מגרשי ספורט וחניה ברחבי העיר.
​כחלק ממדיניות עיר ירוקה, מבטיחה ומקיימת ובמסגרת יישום התוכנית הלאומית להתמודדות עם משבר האקלים, מטמיעה עיריית נתניה הלכה למעשה עשייה מגוונת בתחום הקיימות והתייעלות אנרגטית וממשיכה להרחיב את פעילותה גם בתחום ייצור אנרגיה ירוקה ונקייה. 
עד היום הוקמו 22 מערכות סולאריות על גגות מבני ציבור ובימים אלו עיריית נתניה ממשיכה בהתקנת עוד כ-350 מערכות סולאריות על מבני ציבור נוספים. המערכת הסולארית מייצרת אנרגיה ירוקה מקליטת קרני השמש, ובכך מאפשרת הפקת אנרגיית חשמל תוך שמירה על איכות הסביבה, הפחתת זיהום האוויר וחיסכון כלכלי.
הפרויקט מבוצע באמצעות החברות וולטה סולאר ו-EDF תחת פיקוח ובליווי צמוד של אגף איכות הסביבה ובליווי של גורמי מקצוע בתחומים השונים, תוך עמידה בכלל התקנים המחמירים ביותר של משרדי הממשלה, לרבות המשרד להגנת הסביבה, משרד החינוך ומשרד הבריאות. 

המערכת הסולארית תותקן על פי כלל ההנחיות והתקנות הנוגעות לבטיחות ולקרינה ואף מחמירות יותר. 
כחלק מהתקנת המערכת יבוצעו על ידי מודד חיצוני מוסמך בדיקות קרינה לפני ואחרי ההתקנה, תוך הקפדה על מדיניות העירייה ל"אפס תוספת קרינה" בין הבדיקות ובשמירה על הגבלת החשיפה. תוצאות הבדיקות יפורסמו באתר העירייה. 

לפרטים נוספים ניתן לבקר באתר הפרויקט:​        ​​​​​​​​​​​​​​​

נתניה ממשיכה להוביל את מהפכת האנרגיה הנקיה!

תושבים יקרים, לידיעתכם והיכרותכם, נתניה, עיר ירוקה, מבטיחה ומקיימת, מובילה את מהפכת האנרגיה המתחדשת ומבצעת בימים אלו פרויקט נרחב להתקנת מערכות סולאריות על גגות של מוסדות חינוך, מבני ציבור, מגרשי ספורט וחניה ברחבי העיר.

פרטי התקשרות

{{title}}
{{AllDetails.FullName}}

יצירת קשר:

פרטי התקשרות

{{DepAllDetails.Name}}

יצירת קשר:

ימי ושעות קבלת קהל:

  • ימי קבלה{{DepAllDetails.ReceptionDays}}
  • ימי ושעות פעילות:

  • שעות קבלה{{DepAllDetails.ReceptionTime}}