אגף ספורט

רקע ומבוא

לפעילות הספורט והחינוך הגופני נודעת חשיבות מרובה, פעילויות אלה תורמות לחישול גופם ובריאותם החברתית והנפשית של המשתתפים וקובעות לא במעט את איכות החיים של הפרט והקהילה. יש חשיבות רבה לפעולות הספורט בחברה שכן פעולות אלו תורמות למיזוג חברתי, להזדהות שכונתית וקהילתית, למיתון מתחים ומשפיעה על אורח חייו של הפרט וחדוות חייו.

האגף לספורט ולחינוך גופני מציע מגוון רחב של פעילויות ספורט לתושבים, מגוון זה מאפשר לכל הילדים, הנערים והמבוגרים (בין אם הם עם מוגבלות ובין אם לאו) פעילויות ספורט בהתאם לצרכיהם, נטיותיהם ויכולתם. 

תחומי פעילות

ספורט במערכת החינוך

​תכנון וביצוע של כל מפעלי הספורט ופרויקטים בגני הילדים, בתי הספר היסודיים, חטיבות ביניים ותיכוניים, בשיתוף ובתיאום עם מנהל החינוך.

מגרש קטרגל בבית ספר נעמי שמר

ספורט עממי

פתיחת מרכזי ספורט וחוגים המיועדים לכלל הציבור, ילדים, נוער, בנות, נשים, מבוגרים, קשישים ולאוכלוסייה בעלת צרכים מיוחדים עם מוגבלויות.

​אירועי ספורט

 תכנון וביצוע של אירועי ספורט מקומיים, ארציים ובינלאומיים בענפי ספורט שונים.

​אגודות ספורט

האגודות הן הזרוע הביצועית להפעלת הספורט התחרותי הישגי בעיר. מדובר ב-21 אגודות ספורט שהעירייה מעמידה לרשותן מתקני ספורט עירוניים, מעבירה להן תמיכה (בהתאם לקריטריונים) משתפת איתן פעולה למען קידום ענפי ספורט שהן מפעילות בעיר, וכן יוזמת ומבצעת איתן פרויקטים לקהילה.​

​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​

בעלי תפקידים באגף הספורט

Loading...
טוען נתונים. אנא המתן...
{{bc.name}} {{bc.name}} >

פרטי התקשרות

{{title}}
{{AllDetails.FullName}}

יצירת קשר:

פרטי התקשרות

{{DepAllDetails.Name}}

יצירת קשר:

ימי ושעות קבלת קהל:

  • ימי קבלה{{DepAllDetails.ReceptionDays}}
  • ימי ושעות פעילות:

  • שעות קבלה{{DepAllDetails.ReceptionTime}}