הכיכר האינטראקטיבית

​כיכר העצמאות בנתניה שופצה ושודרגה בשנים האחרונות, הפכה להיות כיכר יחידה במינה, כיכר דיגיטלית הפועלת במשך כל שעות היום באמצעות מערכת מחשבים המספקת תכני וידאו אודיו מתוך כוונה לשתף את הקהל בחוויית מולטימדיה ובכך להפוך אותה ל״כיכר ״אינטראקטיבית״, כיכר שיש בה פעילות  המבוססת על תפעול הרכיבים הדיגיטליים הנמצאים בה: המזרקה, המוסיקה, המסכים, הסאונד, המייצגים האורקוליים והתאורה. קונספט חדשני זה הוא פרי חזונה של ראש העיר מרים פיירברג איכר.  

המזרקות פועלות בכל ימות השבוע בין השעות 10:00-23:00 למעט תקלות או תחזוקה שוטפת


תערוכות דיגיטליות

האתגר התפעולי העומד בפני מינהלת מרכז העיר הוא כיצד למלא להציג בכיכר האינטראקטיבית תכנים מעניינים ורלוונטיים, על מנת לעמוד באתגר זה עוסקת המינהלת בהפקת תכנים מקוריים וכן בקידום שיתופי פעולה מול אמנים וצלמים, תחת הכותרת - התערוכות הדיגיטליות של צלמי ישראל. כך לדוגמא לקראת חודש האישה תוצג על גבי המסכים בכיכר תערוכת צילום (ביוזמת היועצת למעמד האישה בעיריית נתניה) ובה צילומים של 30 נשים, כל אחת מהן מיוחדת בדרכה.

בין התכנים המיועדים גם הן להקרנה בכיכר האינטראקטיבית: תערוכות של אמני נתניה, הפקה מיוחדת של סיפורי הנופלים לקראת יום הזיכרון, סיור וירטואלי בעיר ביוזמת מוזיאון נתניה ולקראת עונת הקיץ  יזכו המבקרים בכיכר להנות משפע של הקרנות, תערוכות ומיזמי אמנות. 

מיצגי מולטימדיה במזרקת הכיכר

מיצגי מולטימדיה מוצגים על גבי מסך המים של מזרקת הכיכר במועדים קבועים החל מחודש אפריל: מיצג קצב – מיצג של סגנונות מוסיקה וריקוד, מיצג see of love, מיצג בקצב הביט – עם להקת מיומנה, מיצג אנימציה – דמויות אנימציה מציגות את נתניה, מיצג אביב, מיצג חגי תשרי.  

המיצגים מוצגים על גבי סילוני מים מתוך כדור הנירוסטה המוצב במרכז המזרקה, ומלווים במוסיקה הבוקעת מרמקולים המפוזרים בכל הכיכר, ובתצוגה על גבי מסכי לד ענקיים בכיכר, כך ששילוב הפלטפורמות יוצר חוויה רבת מימדים וסוחפת.

בידור, אמנות ומידע

​על גבי מסכי הכיכר מוצגים מפעם לפעם הצעות נישואין, מצגות יומולדת, ברכות לקבוצות ספורט המגיעות לנתניה וכן מידע אודות ארועים המתקיימים בכל רחבי העיר. 

במהלך עונת הקיץ מוקרנים על גבי מסכי הכיכר גם: סרטי קולנוע, מופעי אמנים ומשחקי ספורט בשידור ישיר. 

​​​​​​​​​​​

פרטי התקשרות

{{title}}
{{AllDetails.FullName}}

יצירת קשר:

פרטי התקשרות

{{DepAllDetails.Name}}

יצירת קשר:

ימי ושעות קבלת קהל:

  • ימי קבלה{{DepAllDetails.ReceptionDays}}
  • ימי ושעות פעילות:

  • שעות קבלה{{DepAllDetails.ReceptionTime}}

יצירת קשר

*כוכבית הינה שדה חובה

מקסימום 255 תוים. נשארו 255 תוים.

קבצים מצורפים