נתניה עוברת לאנרגיה ירוקה

תאריך 31/08/2022
נתניה, עיר ירוקה, מבטיחה ומקיימת, מובילה את מהפכת האנרגיה המתחדשת ומבצעת בימים אלו פרויקט נרחב להתקנת מערכות סולאריות על גגות של מוסדות חינוך, מבני ציבור, מגרשי ספורט וחניה ברחבי העיר.

​נתניה ממשיכה להוות דוגמה ומודל להתייעלות אנרגטית עבור הרשויות ברחבי הארץ. העירייה חתומה על אמנת האקלים של פורום ה-15 להפחתה של פליטות גזי חממה וזיהום אוויר וכן הוסמכה על-ידי מכון התקנים בתקן איכות איזו 50001 לניהול אנרגיה המחייב בקרה ומעקב קבועים אחר צריכת האנרגיה ברשות. באחרונה החלו, כאמור, עבודות להתקנת מערכת סולאריות על גגות מבנים בעיר-גגות מבני ציבור וחינוך, קירוי מגרשי ספורט וחניונים ציבוריים.

הפרויקט מבוצע ע"י זכיין עירוני תחת פיקוח ובליווי צמוד של אגף איכות הסביבה, קב"ט עירוני, מינהל חינוך ואנשי מקצוע שונים. כמו כן, הפרויקט הוצג למנהלי בתי הספר הרלוונטיים ולוועד ההורים העירוני בשילוב נציגי הורים. לפרויקט התקנת המערכת הסולארית יתרונות רבים, ביניהם:

-סיוע בהפחתת זיהום האוויר.

-תועלות למשק האנרגיה.

-קידום קיימות והגנה על הסביבה.

-עתיד בטוח ובריא.

-קידום אנרגיה מתחדשת.

-עצמאות עירונית בייצור חשמל.

-הצללה של מגרשי ספורט ושטחים ציבוריים.

-מניעת חימום או קירור יתר של הגגות וחסכון בצריכת החשמל.

פרויקט זה לייצור חשמל מאנרגיה מתחדשת מצטרף למהלכים סביבתיים נוספים שהעיר מקדמת בתחום ניהול האנרגיה, צמצום בצריכת משאבים והתמודדות עם משבר האקלים. בהמשך, הפרויקט עתיד להתרחב לרווחת כלל הציבור, ולתושבים תהיה האפשרות להתקין את המערכות בגגות בתיהם הפרטיים תוך קשר ישיר אל מול הקבלן המבצע בעלות. המערכת הסולארית מותקנת על פי ההנחיות והתקנות המחמירות ביותר תוך הקפדה על צמצום הפרעה לשגרת התושבים. לפרטים נוספים ורשימת המוסדות ניתן לבקר באתר הפרויקט: https://netanya.solar

או בטלפון - CR קשרי קהילה, 072-2211599 


​​​​​​​​

נתניה, עיר ירוקה, מבטיחה ומקיימת, מובילה את מהפכת האנרגיה המתחדשת .

פרטי התקשרות

{{title}}
{{AllDetails.FullName}}

יצירת קשר:

פרטי התקשרות

{{DepAllDetails.Name}}

יצירת קשר:

ימי ושעות קבלת קהל:

  • ימי קבלה{{DepAllDetails.ReceptionDays}}
  • ימי ושעות פעילות:

  • שעות קבלה{{DepAllDetails.ReceptionTime}}