שומרים עליכם

תאריך 23/03/2022
בימים אלה מקיימים סגן ראש העיר, אפרים בולמש ועובדי מינהל האכיפה הפיקוח והבטחון בראשות אלון אהרון, מפגשים עם נציגי שכונות וועדים ברחבי העיר וזאת במסגרת המשך שיפור השרות לתושב, מתן מענה לצרכי התושבים ועשייה מתמדת למען המשך שדרוג איכות החיים בכל רחבי העיר.

​מינהל האכיפה הפיקוח והבטחון ובו השיטור העירוני עושה לילות כימים, 24 שעות ביממה, למען שמירה על הסדר במטרה לשמור על איכות חיי התושבים. אגף השיטור העירוני בעיריית נתניה מטפל בנושאים הפוגעים באיכות החיים כמו הקמת רעש, ונדליזם, אירועים בהשפעת אלכוהול ובהפרות הקשורות לנסיעה באופניים חשמליים. נציגי השיטור העירוני עוסקים באכיפת חוקי העזר העירוניים, באכיפה סביבתית, באכיפת איסורי חניה, במניעת אירועי איכות חיים ובטיפול בהם. העבודה נעשית בשיתוף פעולה עם משטרת ישראל ומינהל האכיפה.   

"חשוב לנו לשמוע את התושבים, לראות בעיניים ולהבין מקרוב על הצרכים של כל אזור, מתחם ושכונה. בהתאם למדיניות ראש העיר, מרים פיירברג-איכר, אנו מקיימים מפגשים עם תושבים. חשוב לנו להיות קשובים ולתת מענה", אומר בולמש. חשוב להבין, כי מינהל האכיפה מקיים פעילות גלויה ופעילות סמויה לכל אורך היום והלילה בפעולות משופתות עם משטרת ישראל במטרה לתת מענה ולטפל בנושאים המפריעים לתושבים כמו השלכת נפצים, רכיבות מוסכנות על אופנועים, מוזיקה רועשת אל תוך הלילה במסיבות, הקמות רעש וכד'. 

"אנחנו מגבירים את האכיפה בהתאם לצרכים", מסביר אהרון. "בתקופה שקדמה לפורים, היו תלונות על השלכת נפצים. אנחנו יודעים שזה מסוכן מאוד ועלול לפגוע בחיי אדם ומעבר לכך, הרעש מפריע לתושבים ולבעלי החיים. הגברנו אכיפה וביצענו פעולות שהובילו לתפיסת נערים כשברשותם נפצים. פעולה כזו מראה שיש אכיפה בשטח ולהרתעה וזו המטרה שלנו. נמשיך לעשות הכל לשמור על הסדר בעיר", מסכם אהרון.

​​​​​​​​​

חשוב לנו לשמוע את התושבים, לראות בעיניים ולהבין מקרוב על הצרכים של כל אזור, מתחם ושכונה.

פרטי התקשרות

{{title}}
{{AllDetails.FullName}}

יצירת קשר:

פרטי התקשרות

{{DepAllDetails.Name}}

יצירת קשר:

ימי ושעות קבלת קהל:

  • ימי קבלה{{DepAllDetails.ReceptionDays}}
  • ימי ושעות פעילות:

  • שעות קבלה{{DepAllDetails.ReceptionTime}}