תווי חנייה

מי זכאי לקבל היתר חנייה? אילו סוגי היתרי חנייה מנפיקה עיריית נתניה? כיצד מחדשים תו חנייה דיגיטלי? ומידע רלוונטי נוסף תושב נתניה חייב להפעיל את הפנגו או סלאפארק בתחילת החניה

 


שימו לב, החל מחודש ינואר 2021, תווי החניה הינם דיגיטליים ואין צורך בהדבקת מדבקת תו חנייה על שמשת הרכב. התו הדיגיטלי מעודכן בכלל המערכות (פיקוח עירוני, פנגו, סלופארק ועוד).

התשלום באמצעות פנגו / סלופארק. השימוש באפליקציות הינו בכפוף לתקנונים והסכמי ההתקשרות של המשתמש.​

תושב נתניה חייב להפעיל את הפנגו או סלאפארק בתחילת החניה


 
  • בעל רכב תו נכה ללא עלות בכחול לבן ובחניונים הציבוריים הסמוכים לחוף פולג


​סוגי תווי החניה

תו חניה ברחבי העיר (50% הנחה)​


רכישה או חידוש, ​​תו חניה המיועד לכל תושבי העיר נתניה המזכה ב 50% הנחה על תשלום החניה במקומות המוסדרים בכל רחבי העיר – בחניונים העירוניים ובסימון כחול-לבן על-פי הוראות התמרור במקום. תו חניה זה מונפק באופן מיידי ואינו דורש המתנה לאיש​ור הבקשה. לרכישה או חידוש תו חניה ברחבי העיר

תוקף ההיתר הנו עד ל- 3 שנים קלנדריות.​

- תושבי נתניה בעלי תו חניה זכאים להחנות בחינם באזה"ת קריית אליעזר למעט רחוב דוד פנקס בו תינתן 50% הנחה​.

- תושבי נתניה בעלי תו זכאים ל50% הנחה ברחובות המיועדים לחניה באזה"ת החדש קריית ספיר למעט החניון הפנימי ברחוב גיבורי ישראל 7 בו תינתן חניה חינם (קיים שילוט במקום)

- קבלת הנחה לחופי נתניה הינה לתושבי נתניה בעלי תו ח​נייה,​ הדבר נכון לחוף סירונית וחוף פולג

​- התשלום יעשה באמצעות פנגו / סלופארק.

- כל תושבת ותושב נתניה בעל רישיון נהיגה ורכב בתוקף​​, זכאי לקבל תו חניה אחד ברחבי העיר על שמו.​

קבלת הנחה לחניונים בחופים הינה לתושבי נתניה בעלי תו ח​ניה ,​ הדבר נכון לחוף סירונית וחוף פולג .

תעריפים בחופי נתניה:


חוף סירונית- כניסה לתושבי נתניה ב15 ש''ח  במקום 20 ש''ח בימי חול ,

ביום שבת וחגים 20 ש''ח במקום 30 ש''ח

חוף פולג- כניסה לתושבי נתניה 4 שעות ללא תשלום ,(חייב להפעיל את הפנגו)

משעה חמישית המחיר -50% הנחה .​


חדש ​תו חניה למפונים בנתניה:

​​מפונים יקרים,
בימים מאתגרים אלו עיריית נתניה כאן לשירותכם, רצ"ב בזה טופס לקבלת הנחה בחניה כחול לבן ברחבי העיר.
שימו לב, טופס זה מיועד אך ורק למפונים הלנים בנתניה ונבדק מול רשומות כוחות הביטחון.​
להנפקת תו חניה זמני ​


תו חניה לפי אזור מגורים (דייר)​​


תו חניה עבור תושבים אשר מתגוררים במרכז העיר, ברחובות המסומנים בכחול-לבן ואין להם חניה צמודה לבניין מגוריהם.

תושבים אלו זכאים לתו חניה המקנה להם חניה חינם ברחובות הנכללים באזור מגוריהם . 

תו חניה זה ניתן בנוסף לתו חניה ברחבי העיר וזמן הטיפול בבקשה הינו עד 14 ימי עבודה. לרכישה או חידוש תו חניה לפי אזור מגורים .

תוקף ההיתר עד ל- 3 שנים קלנדריות לדיירי קבע / תושבים השוכרים דירה בהתאם לחוזה השכירות.


​היתר גיל הזהב​: 

כל תושבי העיר נתניה מעל גיל 75 זכאים לתו חניה המקנה חניה חינם ברוב רחובות העיר המסומנים בכחול-לבן, מלבד רחובות ראשיים בהם ישנה זכאות ל 50% הנחה על תשלום החניה. תו חניה זה מונפק באופן מיידי ואינו דורש המתנה לאישור הבקשה. לרכישה או חידוש "תו זהב"

​תוקף ההיתר הנו לשנתיים קלנדריות לדיירי קבע / תושבים השוכרים דירה בהתאם לחוזה השכירות.

פירוט על תווי חניה נוספים ונושאים קשורים תוכלו למצוא בשאלות ותשובות המופיעות בתחתית הדף, או לפנות אלינו למרכז השירות לתושב ונשמח לענות על כל שאלה.

​לעדכנכם, התו הוארך במערכת לנוחיותכם עד 28.2.23.

להלן רשימת הרחובות שהינם בתשלום של 50% לבעלי לתו חניה גיל הזהב 75+: אוסישקין, סמילנסקי, שמואל הנציב, הרצל, שער הגיא, שער העמק, שטמפפר, אלון צבי והיהלום​
בדיקת סטאטוס תו חניה

תהליך הנפקת תו חניה

הגשת הבקשה מתבצעת באמצעות טופס מקוון ללא צורך בהגעה פיזית וללא המתנה לתור. 

בטופס תתבקשו למלא את פרטיכם, פרטי הרכב ולצרף מסמכים כגון תעודת זהות וספח, רישיון רכב ונהיגה בתוקף, חשבון ארנונה ומסמכים נוספים בהתאם לסוג הבקשה.

עלות תו חניה לתושבי העיר הינו 20 ₪ והתשלום הינו באמצעות כרטיס אשראי בלבד.

בהגשת טופס "תו חניה ברחבי העיר ותו הזהב" - תוך מספר דקות מסיום מילוי הטופס תקבלו מסרון עם קישור לתשלום בטוח. לאחר התשלום, תו החניה יהיה מעודכן בכל המערכות תוך 24 שעות.

​בהגשת טופס "תו חניה לפי אזור מגורים" – הטופס ישלח לאישור מרכז השירות לתושב ותוך 14 ימי עבודה ישלח לכם מייל עם קישור למילוי פרטי אשראי. לאחר התשלום, תו החניה יהיה מעודכן בכל המערכות תוך 24 שעות. שימו לב שמקרים ייחודיים יש לצרף לבקשה את כלל המסמכים הרלוונטיים כפי שמפורט ב"שאלות ותשובות" המופיעות בתחתית הדף.
החלפת מספר רכב בתו חניה בתוקף

במידה ויש לכם תו חניה בתוקף והחלפת את רכבכם, ניתן באופן פשוט לעדכן את התו ללא תשלום. תו החניה יהיה מעודכן בכל המערכות תוך 24 שעות. להחלפת מספר רכב בתו חניה.תו חניה לנכה ​

תו חניה לנכה מקנה חניה חינם בכל הארץ, ברחובות המסומנים בכחול לבן.

בחניונים עירוניים השייכים לעיריות – החניה חינם.

פרטי התקשרות

{{title}}
{{AllDetails.FullName}}

יצירת קשר:

פרטי התקשרות

{{DepAllDetails.Name}}

יצירת קשר:

ימי ושעות קבלת קהל:

  • ימי קבלה{{DepAllDetails.ReceptionDays}}
  • ימי ושעות פעילות:

  • שעות קבלה{{DepAllDetails.ReceptionTime}}

 שאלות ותשובות

 

 

תו חנייה לגימלאים (גיל הזהב)תו חנייה לגימלאים (גיל הזהב)https://www.netanya.muni.il/City/ParkingAndTraffic/Pages/Q4.aspx ​כל תושבי העיר נתניה שגילם עולה על 75 שנים זכאים לתו חנייה המקנה חנייה חינם ברוב רחובות העיר, מלבד רחובות ראשיים בהם התשלום על החניה יהיה בתעריף 50% הנחה. מה צריך לצרף לטופס הבקשה? צילום תעודת זהות וספח עם הכתובת בנתניה, צילום תשלום ארנונה על שם התושב, צילום רישיון רכב ורישיון נהיגה בתוקף ובבעלות הגמלאי בלבד. הרחובות בהם החניה הינה בהנחה של 50% הם אוסישקין, סמילנסקי, שמואל הנציב, הרצל, שער הגיא, שער העמק, שטמפפר, אלון צבי והיהלום.​
תו חנייה לסטודנטיםתו חנייה לסטודנטיםhttps://www.netanya.muni.il/City/ParkingAndTraffic/Pages/Q3.aspx ​סטודנטים הלומדים ומתגוררים בנתניה ויש בבעלותם רכב (בבעלות הסטודנט בלבד), זכאים לתו חנייה המקנה חניה חינם ברוב רחובות העיר, מלבד רחובות ראשיים בהם התשלום על החניה יהיה בתעריף 50% הנחה. מה צריך לצרף לטופס הבקשה? צילום תעודת זהות וספח עם הכתובת בנתניה, צילום תשלום ארנונה על שם הסטודנט, צילום רישיון רכב ורישיון נהיגה בתוקף, אישור לימודים בהתאם לקריטריונים הבאים לימודי תואר ראשון – מינימום 19 שעות לימוד שבועיות. לימודי תואר שני – מינימום 2 קורסים בסמסטר. לימודי ערב או לימודים באוניברסיטה הפתוחה – מינימום 2 קורסים. הנפקת תו חנייה לסטודנטים מתבצעת מול נציגי אגודות הסטודנטים בלבד, באופן מרוכז.
מה הן זכויות בעל תו חנייה?מה הן זכויות בעל תו חנייה?https://www.netanya.muni.il/City/ParkingAndTraffic/Pages/Q10.aspx ​תושבי נתניה נהנים מ-50% הנחה על תשלום חנייה. כל תושב, זכאי לתו אחד לרכב על שמו, או רכב שקיבל ממקום עבודתו, בצירוף אישור חברה.​​
תו חנייה לשוכרי דירה בנתניהתו חנייה לשוכרי דירה בנתניהhttps://www.netanya.muni.il/City/ParkingAndTraffic/Pages/Q2.aspx ​כל תושבי העיר נתניה השוכרים דירה בעיר, רשאים להגיש בקשה לתו חנייה בצירוף מסמכים המעידים על השכירות. תוקף תו החנייה יקבע בהתאם לתוקף חוזה השכירות. מה צריך לצרף לטופס הבקשה? שוכרי דירות נדרשים לצרף, בנוסף לטפסים המוזכרים בכל סוג בקשה, חוזה שכירות עם הכתובת בנתניה ואישור מבעל הדירה על הסדר תשלום ארנונה במידה והשוכר אינו משלם אותה בעצמו.
תו חנייה לתושביםתו חנייה לתושביםhttps://www.netanya.muni.il/City/ParkingAndTraffic/Pages/Q1.aspx ​כל תושבי העיר נתניה זכאים לתו חנייה המקנה הנחה של 50% בחנייה באזורים בעיר המסומנים בכחול-לבן. תושבים המתגוררים במרכז העיר, ברחובות המסומנים בכחול לבן ואין להם חנייה צמודה לבניין, זכאים לתו חנייה אזורי המקנה חנייה חינם במספר רחובות באזור מגוריהם. מה צריך לצרף לטופס הבקשה? צילום תעודת זהות וספח עם הכתובת בנתניה, צילום תשלום ארנונה על שם התושב, צילום רישיון רכב ורישיון נהיגה בתוקף.
תו חנייה למטפל בהורה סיעודיתו חנייה למטפל בהורה סיעודיhttps://www.netanya.muni.il/City/ParkingAndTraffic/Pages/Q5.aspx צאצא לתושב נתניה, שאינו תושב העיר, זכאי לתו חנייה מיוחד כאשר נדרש טיפול סיעודי בהורה ואין חנייה בבניין בו הוא מתגורר. הזכאות יכולה להתממש רק על ידי אחד מילדי ההורה הסיעודי. מימוש הזכאות יקנה לילד המטפל תו חנייה אזורי המאפשר חנייה חינם במספר רחובות באזור מגורי ההורה. מה צריך לצרף לטופס הבקשה? צילום תעודת זהות וספח של ההורה הנזקק לטיפול סיעודי עם הכתובת בנתניה, צילום תשלום ארנונה על שם התושב, צילום תעודת זהות וספח של הילד המטפל, צילום רישיון רכב ורישיון נהיגה בתוקף של הילד המטפל, אישור רפואי ואישור מביטוח לאומי המעידים על מצבו הסיעודי של ההורה.
תו חנייה זמניתו חנייה זמניhttps://www.netanya.muni.il/City/ParkingAndTraffic/Pages/Q6.aspx ​תו חנייה זמני יינתן במקרים בהם העיבר מבקש התו רק חלק מהמסמכים הדרושים לקבלת תו חנייה ותוקפו יעמוד עד להשלמת המסמכים ולקבלת אישור קבוע בהתאם לבקשה. תו חנייה זמני יונפק במקרים חריגים או בעת קבלת עובדים לתקופה זמנית, כל זאת לפי שיקול דעת מרכז השירות לתושב.
תו חנייה לאבליםתו חנייה לאבליםhttps://www.netanya.muni.il/City/ParkingAndTraffic/Pages/Q7.aspx ​תווי חנייה למשפחה אבלה ניתנים למשפחות המתגוררות במרכז העיר נתניה, ברחובות המסומנים בכחול-לבן. המשפחה זכאית לקבל 10 אישורי חניה זמניים הניתנים להעברה מרכב לרכב.